Hakkımızda

Herkesin kendisinden bir şeyler bulabildiği özgün, sade ve şık tasarımları size farklı seçenekler sunarak çalışma ortamlarınızı daha keyifli hale getiriyoruz. Gelişen teknoloji ve modern hayatın getirdiği yenilikleri sürekli takip ederek her yeni gün gelişiyor, hizmet kalitesini arttırmak ve sizlere kusursuz hizmeti sunabilmek için yıllardır kendimizi yeniliyoruz. Temel hedefler ve değerlerimiz doğrultusunda ofis mobilyaları ve okul gereçleri alanında en iyi hizmeti vermek için çalışıyoruz.

Kalite Anlayışımız

Hafızoğlu Büro mobilyaları ve Ofis gereçleri, kurulduğu günden itibaren, kaliteli ürün ve yüksek standartta hizmet sağlamayı hedefleyen ve gerçekleştiren, güvenilirliği her zaman ön planda tutan firma prensibimiz olmuştur. Uzun yılların verdiği deneyim ve birikim ile sağlamış olduğumuz gelişmede; müşterilerimizin ihtiyaçlarını doğru bir biçimde analiz ederek ve kaliteden vazgeçmeden uygun süreçler kullanmamızın ilerlememizde büyük payı olmuştur.

Uluslararası standartlarda müşteri memnuniyeti ilkesine daima bağlı kalarak, sürekli gelişim ve ileri teknoloji anlayışı ile iç pazarda lider olmaya rekabet gücüne ulaşmaya çalışıyoruz.

Çevreye duyarlı olmaya ve hizmet sunduğumuz kuruluşlarda da bu duyarlılığı yaygınlaştırmasına destek oluyoruz.

Çalışanların memnuniyetine, eğitimine ve takım ruhuna önem veren işletme kültürümüz sayesinde, tüm personelimizin katılımı ve desteği ile yürüteceğimiz  faaliyetler sonucunda ulaştığımız kalite düzeyini daha da ileriye götürmeye çalışıyoruz.

Geniş ürün yelpazemiz, bilgi birikimimiz ve tecrübemizle bu politika ve değerlerin tamamını uygulayarak sürekli büyümeye ve gelişmeye kararlıyız.

Tasarım Anlayışımız

Hafızoğlu Büro mobilyaları ve Ofis gereçleri, uzmanlaşmış olduğu ofis mobilyası sektöründe, firmalara tasarımın ürüne dönüştürülmesi sürecinin tüm aşamalarında hizmet vererektir. Ofis ortamları için pratik ve sıra dışı ürünleri geliştirirken müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda hareket eder. Değişen ve sürekli yenilenen, trendlere uyum sağlayan, inovatif yapısıyla kullanıcısına hayatı kolaylaştıran ürünler sağlamayı amaçlar. Hayata geçirilebilecek tasarımların üretici ve kullanıcı arasındaki bağı kurduğuna inanan Hafızoğlu, tasarım sürecinin bütüncül bir yaklaşımla ele alınması gerektiğini düşünmektedir. Bu kapsamda, ürünü ortaya çıkarırken estetik, pratik ve dönemin trend çizgilerini göz önünde bulundurmaktadır.

büro mobilyası, okul sırası imalatı, okul sıraları, okul sıraları fiyatları, ofis mobilyası, ofis koltukları, kayseri büro mobilyaları, koltuk fiyatları, okul gereçleri